از اچ بی بیشتر بدانید

مدیریت شرکت اچ بی شومینه HB حاج غلام ممی‌پور قدیمی‌ترین و اولین شخص در این حرفه است که با بیش از سال‌ها فعالیت (بیش از ۳۷ سال سابقه) در این زمینه در خدمت مردم می‌باشد که به صورت تخصصی به صنعت تولید انواع شومینه (سنتی، گازی، چوبی، برقی، هوشمند، چهارفصل، اتانولی،تبخیری و چدنی) پرداخته است.

داستان اچ بی

شرکت اچ بی HB بزرگترین و اولین گروه در عرصه تولید شومینه می‌باشد که از سالهای خیلی دور با ۳۷ سال سابقه در این زمینه تولید شومینه‌های سنتی صاحب نام بوده است. شومینه‌های سنتی با ظاهری فوق العاده زیبا که با سوختن هیزم گرما و با نورشان شعله‌هایش رنگین کمانی دلنشین تولید می‌کردند. با گذشت زمان با پیشرفت روزمره تکنولوژی و به روز شدن زندگی‌ها و تبدیل شدن خانه‌ها به هوشمند، شرکت اچ بی با بکارگیری علم و تکنولوژی و الکترونیک این زیبایی را هدفمند کرده است. به همین خاطر شرکت اچ بی HB سال‌‌ها پیش به این فکر افتاد که این اثر هنری زیبا ایرانی که آرامش دهنده و جلا دهنده روح و روان و جان انسان‌هاست را با تکنولوژی روز تولید کند؛ که زیبایی و هم احساس خوب قدیمی و سنتی خود را داشته باشد با این تفاوت که تولید شومینه‌های برقی اچ ابی ایمن و بی صدا می‌باشد. دیگر جای نگرانی از آلودگی هوا با گازهای سمی و یا خفگی و یا مشکل دودکش و یا سیاهی منزل با دوده‌ها را نخواهد داشت بلکه یک وسیله گرمایشی بسیار جذاب و لاکچری که در زمینه دیزاین منزل هم محسوب می‌شود. امروزه سازندگان و دیزاینرها و حتی مالکان برای دیزان منزل، ویلا و یا محل کار خود از این شومینه‌ها به روز و مدرن و کلاسیک اچ بی چون شومینه برقی دیواری، شومینه اتانول، شومینه تبخیری، شومینه برقی چدنی، شومینه برقی سنگی(فرم سنگی)، شومینه برقی چوبی (فرم چوبی)، با به روز ترین تکنولوژی روز تولید می‌شوند استفاده می‌کنند که این شومینه‌ها کم مصرف و بی صدا و از همه مهمتر تولید ملی می‌باشند. حال شومینه اچ بی علی رغم سختی‌ها و نامردی‌ها و سوءاستفاده‌هایی که از طرح و اختراع‌های آن در این زمینه شده به لطف خداوند جزو بزرگترین تولید کننده‌ها و صادر کننده‌های شومینه در کشور محسوب می‌شود.

۰
نیروی کار متخصص
۰
روز کاری
۰
فنجان چای نوشیده شده
۰
مشتری راضی
تولید ملی و دارای برچسب کیفیت انرژی
سازگار با محیط زیست
انعطاف پذیر
ایمن و قابل اعتماد
هزینه مقرون به صرفه
افتخارات اچ بی

شرکت اچ بی در زمینه تولید شومینه های برقی و دستگاه‌های الکترونیکی، واحد تولید نمونه کشوری می‌باشد. گروه صنعتی اچ بی در زمینه تولید شومینه‌های برقی و دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی دارای گواهینامه‌های ISO 9001 برای مدیریت کیفیت و ISO 10002 برای رضایتمندی مشتری برای اولین بار در ایران می‌باشد.
سیستم کنترل کیفیت دقیق شومینه اچ بی متضمن پیاده سازی تمام قوانین اروپایی برای تمامی محصولات این شرکت می‌باشد. بنابراین، تمام محصولات مندرج در سایت و کاتالوگ شومینه اچ بی دارای استاندارد سی ای (CE) اروپا می‌باشند و به این معنی که محصولات شومینه برقی اچ بی تماماً بصورت مستقل با استاندارد اروپا تست شده‌اند.

ایزو ۰۱

ایزو ۰۱

ایزو
طرح صنعتی

طرح صنعتی

طرح صنعتی ایزو ۰۱

برای دریافت مشاوره اختصاصی کلیک کنید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt
0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید